english versiončeská verzedeutsch navigationnavigation françaisenavegación españolnavigazione italiana

Archívy Euromontagna



| Výsledky tohoto závodu |
| Řadit podle pořadí || Řadit podle startovního čísla || Řadit podle pořadí ve skupině |

2002-08-18
St. Ursanne

St. Ursanne/CH

1. 59Lionel Regal/FReynard 96D
Regal L.
Chassis:
[96D-005]
Motor:
03:38,54001:49,830
01:48,710
--
1. gr. DE
1. cl. 3.0
2. 58Fabien Frantz/FReynard 95D Ford
Frantz F.
Chassis:
[-]
Motor: Ford
03:41,02001:50,780
01:50,240
--
2. gr. DE
2. cl. 3.0
3. 69Otakar Krámský/CZOsella BMW K-02
Czech National Team
Chassis:
[PA20S-50/98]
Motor: BMW
03:48,48001:54,770
01:53,710
--
1. gr. CN
1. cl.
4. 68Fausto Bormolini/IOsella PA20S BMW
Bormolini F.
Chassis:
[PA20S-75/00]
Motor: BMW
03:51,25001:55,740
01:55,510
--
2. gr. CN
2. cl.
5. 65Cyrille Frantz/FOsella PA20S BMW
Frantz C.
Chassis:
[PA20S-15]
Motor: BMW
03:52,81001:56,580
01:56,230
--
3. gr. CN
3. cl.
6. 1Jo Zeller/CHDallara 301 Opel
Jo Zeller Racing
Chassis:
[-]
Motor: Opel
03:53,18001:57,190
01:55,990
--
3. gr. DE
1. cl. F3
7. 3Tobias Blättler/CHDallara Opel F300
Bordoli Motorsport
Chassis:
[-]
Motor:
03:54,06001:56,820
01:57,240
--
4. gr. DE
2. cl. F3
8. 2Anthony Sinopoli/CHDallara 399 Opel
GSG Racing
Chassis:
[-]
Motor: Opel
03:55,28001:57,970
01:57,310
--
5. gr. DE
3. cl. F3
9. 4Andréas Baehler/CHDallara 396 Opel
Jo Zeller Racing
Chassis:
[-]
Motor: Opel
03:55,80001:58,340
01:57,460
--
6. gr. DE
4. cl. F3
10. 57Jaen-Daniel Murisier/FReynard 89D
ASA Beaujolais
Chassis:
[-]
Motor:
03:57,48001:59,620
01:57,860
--
7. gr. DE
3. cl. 3.0
11. 64Vladimír ml. Doubek/CZOsella PA20S BMW
Czech National Team
Chassis:
[PA20S-22/95]
Motor: BMW
04:00,67002:01,110
01:59,560
--
4. gr. CN
4. cl.
12. 66Francis Dosieres/FOsella PA20S BMW
Dosieres F.
Chassis:
[PA20S-78/00]
Motor: BMW
04:01,71002:00,590
02:01,120
--
5. gr. CN
5. cl.
13. 44Patrik Semlbauer/CZOpel Lotus 2000
Czech National Team
Chassis:
[OVL-PS2]
Motor: Opel
04:04,58002:02,500
02:02,080
--
8. gr. DE
1. cl. 2.0
14. 5Hans-Ruedi Debrunner/CHDallara 397 Opel
Bordoli Motorsport
Chassis:
[-]
Motor: Opel
04:04,82002:03,420
02:01,400
--
9. gr. DE
5. cl. F3
15. 50Jean-Claude Antille/CHMartini MK 69 BMW
Ec. 13 Etoiles
Chassis:
[ARBMO]
Motor: BMW
04:06,00002:02,620
02:03,380
--
10. gr. DE
2. cl. 2.0
16. 49Blaise Fischer/CHMartini MK 69
E.Ouest Romand
Chassis:
[MK69-01]
Motor:
04:08,62002:03,910
02:04,710
--
11. gr. DE
3. cl. 2.0
17. 9Fabien Gysin/CHDallara 394 Fiat
Jo Zeller Racing
Chassis:
[F399-028]
Motor: Fiat
04:11,73002:06,320
02:05,410
--
12. gr. DE
6. cl. F3
18. 6Bruno Huber/CHRalt 93C Alfa Romeo
Jo Zeller Racing
Chassis:
[-]
Motor: Alfa Romeo
04:12,51002:06,840
02:05,670
--
13. gr. DE
7. cl. F3
19. 16Joseph Sommerhalder/CHDallara 399 Opel
Jo Zeller Racing
Chassis:
[-]
Motor: Opel
04:12,92002:05,580
02:07,340
--
14. gr. DE
8. cl. F3
20. 214Reto Meisel/CHMercedes 190 Evo
R.U`toggenburg
Chassis:
[-]
Motor: Mercedes
04:17,03002:09,780
02:07,250
--
1. gr. E1
1. cl. +2.0
21. 18Jürg Schäfer/CHDallara Opel
Jo Zeller Racing
Chassis:
[-]
Motor: Opel
04:17,05002:08,640
02:08,410
--
15. gr. DE
9. cl. F3
22. 47Jean-Louis Fleury/CHMarch 803
Ec. des Ordons
Chassis:
[-]
Motor:
04:19,41002:10,060
02:09,350
--
16. gr. DE
4. cl. 2.0
23. 63Adolf Gärtner/CHMartini MK66
F.R.C.
Chassis:
[MK66-01]
Motor: Alfa Romeo
04:20,97002:10,480
02:10,490
--
6. gr. CN
6. cl.
24. 62Burkhard Stricker/CHPRC S2002 BMW
PRC Sport Cars
Chassis:
[S2002-27]
Motor: BMW
04:22,32002:11,070
02:11,250
--
7. gr. CN
7. cl.
25. 11Hans Aeschbacher/CHDallara 391
Equipe Bernoise
Chassis:
[-]
Motor:
04:22,70002:11,840
02:10,860
--
17. gr. DE
10. cl. F3
26. 31Daniel Rollat/CHMartini RMS MK82
Ec. des Ordons
Chassis:
[-]
Motor:
04:23,92002:11,980
02:11,940
--
1. gr. E2
1. cl.
27. 46Roger Rey/CHRalt RT1 Valdor BMW
Ec. 13 Etoiles
Chassis:
[38]
Motor: BMW
04:26,01002:12,880
02:13,130
--
18. gr. DE
5. cl. 2.0
28. 19Daniel Savare/CHRalt RT 36 Alfa Romeo
Formel Vau CH
Chassis:
[-]
Motor: Alfa Romeo
04:29,05002:12,960
02:16,090
--
19. gr. DE
11. cl. F3
29. 15Peter Marugg/CHDallara 394 Opel
Jo Zeller Racing
Chassis:
[-]
Motor: Opel
04:29,34002:16,420
02:12,920
--
20. gr. DE
12. cl. F3
30. 152Fritz Erb/CHOpel Kadett GT/E
R.U`toggenburg
Chassis:
[-]
Motor: Opel
04:29,41002:14,710
02:14,700
--
1. gr. IS
1. cl. 2.0
31. 325Jan Vonka/CZPorsche 911 GT3
Czech National Team
Chassis:
[WPOZZZ99ZYS692106]
Motor: Porsche
04:31,71002:15,740
02:15,970
--
1. gr. GT
1. cl.
32. 55Ami Guichard/CHMarch 89B Judd
Guichard A.
Chassis:
[89B-06]
Motor: Judd
04:31,84002:16,420
02:15,420
--
21. gr. DE
4. cl. 3.0
33. 163Josef Koch/CHOpel Kadett 16V
F.R.C.
Chassis:
[-]
Motor: Opel
04:32,29002:15,110
02:17,180
--
2. gr. IS
1. cl. 3.0
34. 309Niko Pulič/CRBMW M3
BMW Team Kramsky
Chassis:
[62646616/96]
Motor: BMW
04:32,96002:15,530
02:17,430
--
1. gr. A
1. cl. +3.0
35. 198Pierre Hirschi/CHOpel Vectra
Ec. 3 Chevrons
Chassis:
[-]
Motor: Opel
04:33,24002:16,410
02:16,830
--
1. gr. ST
1. cl.
36. 161Gerald Fischer/CHOpel Ascona B
Ec. 3 Chevrons
Chassis:
[-]
Motor: Opel
04:33,37002:16,140
02:17,230
--
3. gr. IS
2. cl. 3.0
37. 61Pierre Schaffo/CHLucchini SN 89
Schaffo P.
Chassis:
[054-SN89]
Motor:
04:33,84002:16,550
02:17,290
--
8. gr. CN
8. cl.
38. 195Hans Sigrist/CHOpel Vectra
Equipe Bernoise
Chassis:
[-]
Motor: Opel
04:33,95002:16,810
02:17,140
--
2. gr. ST
2. cl.
39. 48Alain Chariatte/CHTatuus RC98
Ec. des Ordons
Chassis:
[RC98-011]
Motor:
04:34,38002:16,970
02:17,410
--
22. gr. DE
6. cl. 2.0
40. 308Robert Šenkýř/CZBMW M3
Czech National Team
Chassis:
[170020/94]
Motor: BMW
04:36,81002:17,990
02:18,820
--
2. gr. A
2. cl. +3.0
41. 42Miloš Zmeškal/CZRalt RT32
Zmeškal Motorsport
Chassis:
[RT32-742]
Motor:
04:37,48002:17,910
02:19,570
--
23. gr. DE
7. cl. 2.0
42. 113Nicolas Claude Bührer/CHFord Sierra RS500
F.R.C.
Chassis:
[-]
Motor: Ford
04:37,76002:19,320
02:18,440
--
1. gr. IS/A
1. cl.
43. 153Alfred Ruefenacht/CHOpel Kadett GT/E
S.H.R.T.
Chassis:
[-]
Motor: Opel
04:38,79002:19,170
02:19,620
--
4. gr. IS
2. cl. 2.0
44. 130Olivier Jeanneret/CHVW Golf GTI
Jeanneret O.
Chassis:
[-]
Motor: VW
04:40,35002:20,730
02:19,620
--
5. gr. IS
1. cl. 1.6
45. 127Marc Roth/CHToyota Corolla
Equipe Bernoise
Chassis:
[-]
Motor: Toyota
04:40,83002:19,740
02:21,090
--
6. gr. IS
2. cl. 1.6
46. 213Rene Ruch/CHFerrari 308 GTB
S.H.R.T.
Chassis:
[-]
Motor: Ferrari
04:43,38002:21,500
02:21,880
--
2. gr. E1
2. cl. +2.0
47. 154Martin Bürki/CHVW Golf II
Racing Team Zaziwil
Chassis:
[-]
Motor: VW
04:44,72002:23,380
02:21,340
--
7. gr. IS
3. cl. 2.0
48. 302Vladimír Liška/CZBMW M3
Czech National Team
Chassis:
[JC31980/93]
Motor: BMW
04:45,21002:24,410
02:20,800
--
3. gr. A
1. cl. 3.0
49. 14Xavier Vermeille/FMartini MK58 VW
ASA Fran Comte
Chassis:
[-]
Motor: VW
04:47,13002:15,060
02:32,070
--
24. gr. DE
13. cl. F3
50. 162Michel Fischer/CHOpel Kadett GTE
Ec. La Meute
Chassis:
[-]
Motor: Opel
04:47,33002:23,560
02:23,770
--
8. gr. IS
3. cl. 3.0
51. 265Piergiorgio Bedini/MCFord Escort Cosworth
Bedini P.
Chassis:
[-]
Motor: Ford
04:49,68002:24,950
02:24,730
--
1. gr. N
1. cl. +3.0
52. 807Frederic Yerly/CHRenault Clio RS
Gruyere Rac.T.
Chassis:
[-]
Motor: Renault
04:49,90002:25,310
02:24,590
--
1. gr. Clio
1. cl.
53. 820Jürg Strasser/CHRenault Clio RS
Equipe Bernoise
Chassis:
[-]
Motor: Renault
04:49,92002:24,570
02:25,350
--
2. gr. Clio
2. cl.
54. 147Richard Petter/ABMW 2002
Petter R.
Chassis:
[-]
Motor: BMW
04:50,51002:26,460
02:24,050
--
9. gr. IS
4. cl. 2.0
55. 800Johny Hauser/CHRenault Clio RS
RS Line Motors
Chassis:
[-]
Motor: Renault
04:50,62002:25,060
02:25,560
--
3. gr. Clio
3. cl.
56. 802Mathias Schläppi/CHRenault Clio RS
Equipe Bernoise
Chassis:
[-]
Motor: Renault
04:50,72002:25,860
02:24,860
--
4. gr. Clio
4. cl.
57. 148Rolf Ehrbar/CHOpel Kadett C
R.U`toggenburg
Chassis:
[-]
Motor: Opel
04:50,82002:25,180
02:25,640
--
10. gr. IS
5. cl. 2.0
59. 262Peter Jureňa/SKMitsubishi Evo VII
Matador Sport.
Chassis:
[-]
Motor: Mitsubishi
04:51,24002:25,990
02:25,250
--
2. gr. N
2. cl. +3.0
61. 264Roland Wanek/DBMW M3 Coupe
MSC Ruhr-Blitz
Chassis:
[-]
Motor: BMW
04:52,55002:26,350
02:26,200
--
3. gr. N
3. cl. +3.0
62. 826Josef Zarriello/CHRenault Clio RS
Woest Motorsport
Chassis:
[-]
Motor: Renault
04:52,84002:26,300
02:26,540
--
7. gr. Clio
7. cl.
63. 122Hansueli Mathys/CHFiat 128 3P
Equipe Bernoise
Chassis:
[-]
Motor: Fiat
04:52,97002:26,180
02:26,790
--
12. gr. IS
1. cl. 1.4
64. 151Roger Kissling/CHOpel Kadett GT/E
Penzoil Racing Team
Chassis:
[-]
Motor: Opel
04:52,97002:24,880
02:28,090
--
11. gr. IS
6. cl. 2.0
65. 210Jürg Schori/CHMitsubishi Evo IV
F.R.C.
Chassis:
[-]
Motor: Mitsubishi
04:53,21002:27,130
02:26,080
--
3. gr. E1
3. cl. +2.0
66. 196Marco Calderari/CHOpel Vectra A
Ec. 3 Chevrons
Chassis:
[-]
Motor: Opel
04:53,41002:27,600
02:25,810
--
3. gr. ST
3. cl.
67. 191Toni Bueler/CHMitsubishi Evo VI
F.R.C.
Chassis:
[-]
Motor: Mitsubishi
04:53,43002:27,970
02:25,460
--
1. gr. SSC
1. cl. +3.0
68. 33Richard Riand/CHVan Diemen RF 92
Ec. 13 Etoiles
Chassis:
[-]
Motor:
04:53,49002:27,350
02:26,140
--
2. gr. E2
2. cl.
69. 828Milenko Vukovic/CHRenault Clio RS
Ventruto Motor
Chassis:
[-]
Motor: Renault
04:53,73002:27,430
02:26,300
--
8. gr. Clio
8. cl.
70. 128Werner Willener/CHVW Golf GTI
Racing Team Zaziwil
Chassis:
[-]
Motor: VW
04:53,92002:27,120
02:26,800
--
13. gr. IS
3. cl. 1.6
71. 261Jean-Marc Charvin/FMitsubishi Evo V
Charvin J.-M.
Chassis:
[_EV5Ch]
Motor: Mitsubishi
04:54,03002:26,790
02:27,240
--
4. gr. N
4. cl. +3.0
72. 805Reto Wüst/CHRenault Clio RS
Woest Motorsport
Chassis:
[-]
Motor: Renault
04:54,27002:27,120
02:27,150
--
9. gr. Clio
9. cl.
73. 17Jean Claude Obi/CHRalt RT36 Alfa Romeo
Equipe Bernoise
Chassis:
[-]
Motor: Alfa Romeo
04:54,43002:29,430
02:25,000
--
25. gr. DE
14. cl. F3
74. 315Milutin Vusurovič/YUHonda Integra R
Milutin V.
Chassis:
[-]
Motor: Honda
04:54,81002:27,650
02:27,160
--
1. gr. SP
1. cl.
75. 804Gotfried Zurbrügg/CHRenault Clio RS
Valente Motors
Chassis:
[-]
Motor: Renault
04:55,09002:26,920
02:28,170
--
10. gr. Clio
10. cl.
76. 263Jiří Voves/CZSubaru Impreza WR
Czech National Team
Chassis:
[091036/00]
Motor: Subaru
04:55,26002:27,660
02:27,600
--
5. gr. N
5. cl. +3.0
79. 292Pierre-Y. Simmen/CHVW Golf 16V
Simmen P.-Y.
Chassis:
[-]
Motor: VW
04:55,81002:28,030
02:27,780
--
4. gr. A
1. cl. 2.0
80. 806Matthias Hedinger/CHRenault Clio RS
F.R.C.
Chassis:
[-]
Motor: Renault
04:56,38002:28,880
02:27,500
--
13. gr. Clio
13. cl.
81. 146Thierry Tenti/CHVW Golf GTI
Ec. des Ordons
Chassis:
[-]
Motor: VW
04:56,55002:22,100
02:34,450
--
14. gr. IS
7. cl. 2.0
82. 840Christof Stadler/CHRenault Clio RS
Stadler Motors
Chassis:
[-]
Motor: Renault
04:56,59002:28,350
02:28,240
--
14. gr. Clio
14. cl.
83. 41Paulo Aguiar/CHMartini MK 30
Aguiar P.
Chassis:
[-]
Motor:
04:57,16002:28,830
02:28,330
--
26. gr. DE
8. cl. 2.0
85. 205Stefano Regazzi/CHRenault Clio 2.0
Ec. des Ordons
Chassis:
[-]
Motor: Renault
04:58,50002:29,250
02:29,250
--
4. gr. E1
1. cl. 2.0
86. 801Daniel Hadorn/CHRenault Clio RS
Stifani Motors
Chassis:
[-]
Motor: Renault
04:59,29002:33,640
02:25,650
--
16. gr. Clio
16. cl.
87. 306Louis Granjon/FBMW M3
Granjon L.
Chassis:
[-]
Motor: BMW
04:59,48002:30,870
02:28,610
--
5. gr. A
3. cl. +3.0
89. 45Christophe Jan/CHF. Renault ALPA
Beutler Racing Team
Chassis:
[-]
Motor:
04:59,63002:30,640
02:28,990
--
27. gr. DE
9. cl. 2.0
91. 171J.-Jacques Furrer/CHPorsche 911 RS 92
Furrer J.-J.
Chassis:
[-]
Motor: Porsche
05:00,24002:30,820
02:29,420
--
15. gr. IS
1. cl. +3.0
92. 141Hanspeter Grünig/CHRenault Megane
Racing Team Zaziwil
Chassis:
[-]
Motor: Renault
05:00,42002:30,650
02:29,770
--
16. gr. IS
8. cl. 2.0
93. 320Petr Vojáček/CZOpel Astra OPC
Czech National Team
Chassis:
[5274395/2001]
Motor: Opel
05:00,49002:29,980
02:30,510
--
2. gr. SP
2. cl.
94. 142Yves Hängartner/CHRenault Megane
S.A.R.
Chassis:
[-]
Motor: Renault
05:00,77002:30,770
02:30,000
--
17. gr. IS
9. cl. 2.0
95. 139Frédéric Leuenberger/CHRenault Megane
F.R.C.
Chassis:
[-]
Motor: Renault
05:01,54002:31,110
02:30,430
--
18. gr. IS
10. cl. 2.0
96. 143Philippe Krebs/CHRenault Megane
Equipe Bernoise
Chassis:
[-]
Motor: Renault
05:01,75002:31,150
02:30,600
--
19. gr. IS
11. cl. 2.0
97. 126Werner Rohr/CHToyota Corolla
Equipe Bernoise
Chassis:
[-]
Motor: Toyota
05:02,83002:30,970
02:31,860
--
20. gr. IS
4. cl. 1.6
98. 184Mario Meier/CHHonda Civic Typ R
F.R.C.
Chassis:
[-]
Motor: Honda
05:02,99002:31,220
02:31,770
--
1. gr. SS
1. cl. 2.0
100. 281Thomas Andrey/CHCitroën Saxo VTS
Equipe Bernoise
Chassis:
[-]
Motor:
05:03,77002:31,720
02:32,050
--
6. gr. A
1. cl. 1.6
101. 187Romeo Grimaldi/CHHonda Civic Typ R
R.U`toggenburg
Chassis:
[-]
Motor: Honda
05:04,58002:32,590
02:31,990
--
2. gr. SS
2. cl. 2.0
104. 145Rene Schnidrig/CHRenault Megane
Equipe Bernoise
Chassis:
[-]
Motor: Renault
05:04,70002:32,970
02:31,730
--
21. gr. IS
12. cl. 2.0
108. 255Jean Paul Billieux/CHHonda Integra R
Ec. des Ordons
Chassis:
[-]
Motor: Honda
05:05,59002:32,070
02:33,520
--
6. gr. N
1. cl. 2.0
109. 138Markus Müller/CHRenault Megane
Equipe Bernoise
Chassis:
[-]
Motor: Renault
05:05,86002:33,520
02:32,340
--
22. gr. IS
13. cl. 2.0
110. 305Oswald Kothgassner/AMitsubishi Evo VI

Chassis:
[-]
Motor: Mitsubishi
05:05,90002:33,350
02:32,550
--
7. gr. A
4. cl. +3.0
111. 767Daniel Borer/CHMazda MX-5 Cup
Ecurie Basilisk
Chassis:
[-]
Motor: Mazda
05:06,64002:33,790
02:32,850
--
5. gr. MX5
5. cl.
112. 137Cedric Bugnon/CHRenault Megane
Ec. Sporting
Chassis:
[-]
Motor: Renault
05:07,03002:34,830
02:32,200
--
23. gr. IS
14. cl. 2.0
113. 765Frederic Girard/CHMazda MX-5 Cup
Rac.T.Nyonnais
Chassis:
[-]
Motor: Mazda
05:08,71002:34,170
02:34,540
--
6. gr. MX5
6. cl.
114. 275Alexandre Savary/CHCitroën Saxo VTS
Lugano Racing
Chassis:
[-]
Motor:
05:08,79002:34,560
02:34,230
--
8. gr. A
2. cl. 1.6
115. 170Claude Petitjean/CHNissan 280 Z
S.H.R.T.
Chassis:
[-]
Motor: Nissan
05:09,08002:33,320
02:35,760
--
24. gr. IS
4. cl. 3.0
116. 182Rene Laubscher/CHHonda Civic Typ R
R.U`toggenburg
Chassis:
[-]
Motor: Honda
05:09,59002:34,690
02:34,900
--
3. gr. SS
3. cl. 2.0
117. 181Claudio Guidali/CHLotus Elise
S.Quadrifoglio
Chassis:
[-]
Motor:
05:09,59002:35,790
02:33,800
--
2. gr. SSC
1. cl. 2.0
118. 203Mario Ketterer/DRenault Clio
Ketterer M
Chassis:
[-]
Motor: Renault
05:09,61002:34,990
02:34,620
--
5. gr. E1
2. cl. 2.0
119. 192Andy Feigenwinter/CHFerrari Challenge
F.R.C.
Chassis:
[-]
Motor: Ferrari
05:09,98002:37,060
02:32,920
--
3. gr. SSC
2. cl. +3.0
121. 770Stefan Wettstein/CHMazda MX-5 Cup
Bordoli Motorsport
Chassis:
[-]
Motor: Mazda
05:10,84002:35,160
02:35,680
--
7. gr. MX5
7. cl.
122. 149Markus Leupi/CHOpel Kadett C
R.U`toggenburg
Chassis:
[-]
Motor: Opel
05:11,44002:36,690
02:34,750
--
25. gr. IS
15. cl. 2.0
123. 204Luca Carelle/CHOpel City
Lugano Corse
Chassis:
[-]
Motor: Opel
05:12,54002:33,320
02:39,220
--
6. gr. E1
3. cl. 2.0
124. 253Romain Maeder/CHRenault Clio 16V
Maeder R.
Chassis:
[-]
Motor: Renault
05:12,58002:36,370
02:36,210
--
7. gr. N
2. cl. 2.0
125. 824Rainer Adriano/CHRenault Clio RS
Equipe Bernoise
Chassis:
[-]
Motor: Renault
05:12,60002:35,600
02:37,000
--
22. gr. Clio
22. cl.
126. 188Oskar Kuhn/CHHonda Civic Typ R
R.U`toggenburg
Chassis:
[-]
Motor: Honda
05:12,65002:34,690
02:37,960
--
4. gr. SS
4. cl. 2.0
127. 293Rene Martinek/ARenault Megane Coupe
MSC Rottenegg
Chassis:
[-]
Motor: Renault
05:13,76002:38,080
02:35,680
--
9. gr. A
2. cl. 2.0
129. 252Steve Deiss/CHRenault Clio 16V
Racing Club Jura
Chassis:
[-]
Motor: Renault
05:14,52002:36,660
02:37,860
--
8. gr. N
3. cl. 2.0
130. 155Uwe Trumpfheller/CHRenault Megane
Stucki Motors.
Chassis:
[-]
Motor: Renault
05:14,68002:36,930
02:37,750
--
26. gr. IS
16. cl. 2.0
131. 278Natascia Taverna/CHCitroën Saxo VTS
E.Ouest Romand
Chassis:
[-]
Motor:
05:15,29002:40,390
02:34,900
--
10. gr. A
3. cl. 1.6
132. 764Peter Gschwind/CHMazda MX-5 Cup
Ecurie Basilisk
Chassis:
[-]
Motor: Mazda
05:16,29002:38,530
02:37,760
--
9. gr. MX5
9. cl.
133. 241Patrick Häring/CHPeugeot 106
Ecurie Basilisk
Chassis:
[-]
Motor: Peugeot
05:17,36002:38,560
02:38,800
--
9. gr. N
1. cl. 1.6
134. 282Denis Thievent/CHCitroën Saxo VTS
Ec. des Ordons
Chassis:
[-]
Motor:
05:18,11002:39,140
02:38,970
--
11. gr. A
4. cl. 1.6
135. 319Michaela Votavová/CZFord Escort RS
ASK Naměšť n.O.
Chassis:
[_misa]
Motor: Ford
05:19,60002:39,190
02:40,410
--
3. gr. SP
3. cl.
136. 279Thierry Zimmermann/CHCitroën Saxo VTS
Ec. des Ordons
Chassis:
[-]
Motor:
05:20,20002:40,670
02:39,530
--
12. gr. A
5. cl. 1.6
137. 144René Sewer/CHRenault Megane
S.A.R.
Chassis:
[-]
Motor: Renault
05:20,42002:40,010
02:40,410
--
27. gr. IS
17. cl. 2.0
138. 103J.-Jacques Chevre/CHFord Sierra Cosworth
Ec. 13 Etoiles
Chassis:
[-]
Motor: Ford
05:20,47002:40,480
02:39,990
--
1. gr. IS/N
1. cl.
139. 150Urs Zürcher/CHOpel Kadett GT/E
Equipe Bernoise
Chassis:
[-]
Motor: Opel
05:20,79002:39,740
02:41,050
--
28. gr. IS
18. cl. 2.0
140. 125Fabien Houlmann/CHPeugeot 205 GTI
Houlmann F.
Chassis:
[-]
Motor: Peugeot
05:21,60002:40,880
02:40,720
--
29. gr. IS
5. cl. 1.6
141. 164Marcel Nusbaumer/CHVW Golf
Ec. des Ordons
Chassis:
[-]
Motor: VW
05:21,68002:41,410
02:40,270
--
30. gr. IS
5. cl. 3.0
142. 245Nicola Antonini/CHPeugeot 106 S16
Lugano Corse
Chassis:
[-]
Motor: Peugeot
05:22,36002:41,840
02:40,520
--
10. gr. N
2. cl. 1.6
143. 771Sabine Amweg/CHMazda MX-5 Cup
Equipe Bernoise
Chassis:
[-]
Motor: Mazda
05:22,67002:36,990
02:45,680
--
10. gr. MX5
10. cl.
144. 318Oskar Beneš/CZRenault Megane Coupe
ASK Naměšť n.O.
Chassis:
[-]
Motor: Renault
05:23,36002:37,710
02:45,650
--
4. gr. SP
4. cl.
145. 243Denis Baillif/CHCitroën Saxo VTS
Ec. des Ordons
Chassis:
[-]
Motor:
05:23,64002:41,980
02:41,660
--
11. gr. N
3. cl. 1.6
146. 136Daniel Freivogel/CHVW Golf 16V
F.R.C.
Chassis:
[-]
Motor: VW
05:23,68002:42,370
02:41,310
--
31. gr. IS
19. cl. 2.0
147. 211Bruno Amstutz/CHJaguar XJS
MST Oberland
Chassis:
[-]
Motor: Jaguar
05:24,87002:43,050
02:41,820
--
7. gr. E1
4. cl. +2.0
148. 185Beat Feller/CHOpel Astra OPC
Equipe Bernoise
Chassis:
[-]
Motor: Opel
05:25,77002:42,070
02:43,700
--
5. gr. SS
5. cl. 2.0
149. 176Michael Jufer/CHPeugeot 106 GTi
Equipe Bernoise
Chassis:
[-]
Motor: Peugeot
05:26,27002:42,450
02:43,820
--
6. gr. SS
1. cl. 1.6
150. 242Veronique Bizeau/CHCitroën Saxo VTS
Ec. 13 Etoiles
Chassis:
[-]
Motor:
05:26,90002:43,880
02:43,020
--
12. gr. N
4. cl. 1.6
152. 283Sebastin Bühlmann/CHPeugeot 206 XS
S.Chicco d`Oro
Chassis:
[-]
Motor: Peugeot
05:29,95002:44,250
02:45,700
--
13. gr. A
6. cl. 1.6
153. 832Simon Specher/CHRenault Clio RS
Ecurie Basilisk
Chassis:
[-]
Motor: Renault
05:30,43002:35,530
02:54,900
--
23. gr. Clio
23. cl.
154. 231Patrick Fleury/CHCitroën AX GTI
Racing Club Jura
Chassis:
[-]
Motor:
05:30,44002:45,180
02:45,260
--
13. gr. N
1. cl. 1.4
155. 271Andreas Rigolet/APeugeot 106 Rally
M.S.C.Rotteneg
Chassis:
[-]
Motor: Peugeot
05:31,71002:47,700
02:44,010
--
14. gr. A
1. cl. 1.4
156. 225Jacques Willemin/CHPeugeot 106 Rally
Ec. des Ordons
Chassis:
[-]
Motor: Peugeot
05:33,81002:46,860
02:46,950
--
14. gr. N
2. cl. 1.4
157. 230Ernst Rüegg/CHPeugeot 106 Rally
F.R.C.
Chassis:
[-]
Motor: Peugeot
05:34,19002:46,340
02:47,850
--
15. gr. N
3. cl. 1.4
158. 316Kateřina Hošťálková/CZFord Escort RS
ASK Naměšť n.O.
Chassis:
[_pv/blue/]
Motor: Ford
05:34,20002:46,630
02:47,570
--
5. gr. SP
5. cl.
159. 233Alexander Jerabek/ACitroën AX GTI
Jerabek A.
Chassis:
[-]
Motor:
05:34,70002:48,150
02:46,550
--
16. gr. N
4. cl. 1.4
160. 229Lisbeth Buser/CHPeugeot 106 Rally
R.U`toggenburg
Chassis:
[-]
Motor: Peugeot
05:36,27002:47,460
02:48,810
--
17. gr. N
5. cl. 1.4
161. 228Alain Piquerez/CHPeugeot 106 Rally
Ec. des Ordons
Chassis:
[-]
Motor: Peugeot
05:36,55002:47,400
02:49,150
--
18. gr. N
6. cl. 1.4
162. 32Yves-Patrik Salus/CHRenault Spider
Salus Y.
Chassis:
[-]
Motor: Renault
05:37,45002:48,870
02:48,580
--
3. gr. E2
3. cl.
163. 232Gael Schmid/CHCitroën AX GTI
Racing Club Jura
Chassis:
[-]
Motor:
05:37,69002:49,180
02:48,510
--
19. gr. N
7. cl. 1.4
164. 220Olivier Rywalsky/CHSuzuki Swift GTI
Beutler Racing Team
Chassis:
[-]
Motor:
05:37,87002:49,440
02:48,430
--
20. gr. N
8. cl. 1.4
165. 202Thomas Lerch/CHMG B GT
MG Car Club CH
Chassis:
[-]
Motor:
05:37,95002:48,580
02:49,370
--
8. gr. E1
4. cl. 2.0
166. 140Roger Meyer/CHRenault Megane
Equipe Bernoise
Chassis:
[-]
Motor: Renault
05:41,18002:50,350
02:50,830
--
32. gr. IS
20. cl. 2.0
167. 223Jacqueline Favez/FPeugeot 106 Rally
Beutler Racing Team
Chassis:
[-]
Motor: Peugeot
05:41,21002:49,700
02:51,510
--
21. gr. N
9. cl. 1.4
168. 175Petra Kamm/CHVW Lupo GTI
Woest Motorsport
Chassis:
[-]
Motor: VW
05:42,94002:50,820
02:52,120
--
7. gr. SS
2. cl. 1.6
169. 224Michael Häring/CHPeugeot 106 Rally
Ecurie Basilisk
Chassis:
[-]
Motor: Peugeot
05:43,08002:51,700
02:51,380
--
22. gr. N
10. cl. 1.4
170. 251Bruno Esteve/CHRenault Clio RS
Esteve B.
Chassis:
[-]
Motor: Renault
05:44,55002:52,870
02:51,680
--
23. gr. N
4. cl. 2.0
171. 291Magali Caspard/CHFord Puma
Rac. T.Savigny
Chassis:
[-]
Motor: Ford
05:45,15002:54,200
02:50,950
--
15. gr. A
3. cl. 2.0
172. 227Pierre Yves Roy/CHPeugeot 106 Rally
Racing Club Jura
Chassis:
[-]
Motor: Peugeot
05:46,71002:53,310
02:53,400
--
24. gr. N
11. cl. 1.4
173. 244Daniel Petignat/CHOpel Corsa GSi
Ec. du Domont
Chassis:
[-]
Motor: Opel
05:47,23002:53,080
02:54,150
--
25. gr. N
5. cl. 1.6
174. 221Sebastien Bühler/CHPeugeot 106 Rally
Racing Club Jura
Chassis:
[-]
Motor: Peugeot
05:47,91002:55,230
02:52,680
--
26. gr. N
12. cl. 1.4
175. 226Cedric Moulin/CHPeugeot 106 Rally
S.Chicco d`Oro
Chassis:
[-]
Motor: Peugeot
05:49,34002:54,130
02:55,210
--
27. gr. N
13. cl. 1.4
176. 321Evžen Knorr/CZOpel Astra
ASK Naměšť n.O.
Chassis:
[_astraGSINam]
Motor: Opel
05:52,15002:46,770
03:05,380
--
6. gr. SP
6. cl.
177. 201Dieter Messner/CHTriumph Spit. MK4
S.A.R.
Chassis:
[-]
Motor: Triumph
05:52,61002:56,640
02:55,970
--
9. gr. E1
5. cl. 2.0
178. 222John Oreiller/CHPeugeot 106 Rally
Chablais Rac.T
Chassis:
[-]
Motor: Peugeot
05:52,98002:56,800
02:56,180
--
28. gr. N
14. cl. 1.4
179. 254Walter Lussi/CHRenault Clio 2.0
MST Oberland
Chassis:
[-]
Motor: Renault
06:08,41003:04,080
03:04,330
--
29. gr. N
5. cl. 2.0
-295Jean-Luc Fritsch/FPeugeot 306 Kit
Fritsch J.
Chassis:
[-]
Motor: Peugeot
----
--
--
- A
- 2.0
-294Jean-Marc Salomon/CHOpel Astra GSi
Ec. des Ordons
Chassis:
[-]
Motor: Opel
--02:26,190
--
--
- A
- 2.0
-67Renzo Napione/IOsella PA20S BMW
Napione R.
Chassis:
[PA20S-87/02]
Motor: BMW
--01:57,250
--
--
- CN
-
-10Yann Heche/CHDallara F392
Ec. des Ordons
Chassis:
[-]
Motor:
--02:11,980
--
--
- DE
- F3
-60Roland Bossy/CHReynard 93D
Ec. des Ordons
Chassis:
[93D-003]
Motor:
----
01:48,730
--
- DE
- 3.0
-56Jean-Jacques Dufaux/CHReynard 91D
Ecurie Basilisk
Chassis:
[91D-007]
Motor:
----
--
--
- DE
- 3.0
-121Silvio Beck/CHAustin Cooper S
F.R.C.
Chassis:
[-]
Motor:
----
--
--
- IS
- 1.4
-173Bruno Ianniello/CHLancia Delta S4
Ecurie Basilisk
Chassis:
[-]
Motor: Lancia
----
--
--
- IS
- +3.0
-135Pascal Bron/CHRenault Clio 16V
Racing Club Jura
Chassis:
[-]
Motor: Renault
----
--
--
- IS
- 1.6
-183Carlo Lusser/CHFord Focus ST170
S.H.R.T.
Chassis:
[-]
Motor: Ford
----
--
--
- SS
- 2.0
-197Balthasar Kamm/CHOpel Vectra B
F.R.C.
Chassis:
[-]
Motor: Opel
----
--
--
- ST
-

Přečteno: 1 x

COUNTER

Do you like our website? If you wish to improve it, please feel free to donate us by any amount.
It will help to increase our racing database


Euromontagna.com is based on database provided by Roman Krejci. Copyright © since 1993
All data, texts and other information is protected by copyright law and cannot be used in any form without permission. All pictures on this page are in property of their original authors, photographers or owners and have been kindly provided to EUROMONTAGNA just for use on this website and it is expressely forbidden to use them elsewhere without prior written permission of Euromontagna and the copyright owner.

TOPlist

WWW
www.vrchy.com  www.racingsportscars.com  www.dovrchu.cz  www.cronoscalate.it  www.lemans-series.com  www.fia.com  www.autoklub.cz  www.aaavyfuky.cz